WAKO BALTIC OPEN 2014

Rahvusvahelised kikkpoksi meistrivõistlused WAKO BALTIC OPEN 2014

1.–2. veebruaril 2014 toimusid Tallinnas Kalevi spordikompleksis Balti riikide 19. iga-aastased rahvusvahelised kikkpoksi meistrivõistlused WAKO BALTIC OPEN 2014.

Balti riikide lahtised kikkpoksi meistrivõistlused peeti Eesti kuuendate lahtiste võitluskunstimängude raames, kus mõõdeti jõudu poksis, taekwondos, wushus, karates, tolparis ja sportlikus chanbaras.

Nende mängude raames toimusid ringialade rahvusvahelised meistrivõistlused, millest võtsid osa Eesti, Venemaa, Läti, Valgevene, Soome ja Iisraeli tugevaimad võistkonnad, ning korraldati Eesti meistrivõistlused tatamil.

Ringialade lahtiste rahvusvaheliste meistrivõistluste tulemuste põhjal võitis Eesti klubi Estonian Academy of Kickboxing (EAK) neli kuldmedalit ning saavutas võistkondlikus arvestuses esikoha.

Üheks kõige meeldejäävamaks jõukatsumiseks oli debütandi Roman Bondarevski võitlus spordiklubi „Tugev Tahe“ kikkpoksija Toni Heiskoneni vastu, mille Roman võitis punktidega 3 : 0. Debütantidest paistis silma ka Ivan Kudrov, kes matšis SK BudoArt kikkpoksija Maksim Tkalitši vastu alistas vastase punktidega 3 : 0.

Erilist tähelepanu vääris Kaisa Kuusksalu matš spordiklubi Konkiro võistleja Jevgenia Nazarovaga, kus meie võistleja saavutas pingelises heitluses võidu. Kaisa Kuusksalu võitis vastase punktidega 3 : 0.

Seoses rohkearvuliste vigastustega pidi finaalmatšist loobuma Iisraeli võitleja Riman Abd el-Kader, seega sai esikoha Nikita Štšerbakov

Õnnitleme Kaisa Kuusksalu, Nikita Štšerbakovi, Roman Bondarevskit ja Ivan Kudrovi, kes võitsid rahvusvahelistel lahtistel meistrivõistlustel ringialades kuldmedali

Hõbemedali võitmise puhul rahvusvaheliste lahtiste meistrivõistluste ringialades õnnitleme Eli Krafti, Mario Uussaart, Pavel Arbaninit ja Sergei Petuhhovi

Samuti õnnitleme rahvusvaheliste lahtiste meistrivõistluste ringialades pronksmedali võitnud Sergei Korotkevitšit, Indrek Jermolovit, Kim Patrick Nõukast, Andrei Averkijevit ja Kimo Kilumetsa

Eesti klubi Estonian Academy of Kickboxing (EAK) saavutas Eesti meistrivõistlustel võistkondlikus arvestuses tatamil teise koha.

Soovime õnne tatamil kuldmedali võitnud Eduard Kisseljovile, Nikolai Petrovile ja Vladislav Korotkevitšile

Õnnitleme Eesti meistrivõitlustel tatamil hõbemedali võitnud Marit Ahoneni ja Kristjan Šljakovit.